Hükümetin yaptığı çağrıya bir destekte Finansevim’den

Hükümetin yaptığı çağrıya bir destekte Finansevim’den

Türkiye’nin faizsiz ev alma sistemi Finansevim, kurulduğu günden bu tarafa vatandaşlarımızın ev sahibi olmaları için yaptığı tasarruf sistemlerinin yanı sıra, inşaat sektörüne de verdiği desteklere bir yenisini daha ekleyerek, hükümetin yaptığı çağrıya karşılık 41 inşaat firması ve derneklerinin ardından, fon katılım bedelinde %20’lik indirim yaparak yapılan çağrıya kayıtsız kalmadı.

Finansevim Yönetim Kurulu Başkan Vekili Emre Özkaya yaptığı açıklamada, insanlarımızın en temel ihtiyaçlarının başında gelen barınma ihtiyacında, bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz tamamen faizsiz ev alma sistemimizle insanlarımızın zorlanmadan, kendi belirledikleri ödeme miktarıyla ev sahibi olmalarını sağladık. Bundan sonrada bu hizmetimize devam edeceğiz. Bunu yaparken aynı zamanda emlak ve gayrimenkul sektörüne olan desteğimizi de devam ettireceğiz. 

Sektörün en sıkışık dönemlerinde dahi yaptığımız faizsiz ev edindirme sistemi ile satışlara hep katkı sağladık. Son olarak hükümetimizin yaptığı çağrıya kayıtsız kalmayan inşaat firmalarımız ve derneklerinin ardından bizde bu çağrıya 15 hazirana kadar fon katılım bedelimizde %20’lik bir indirim yaparak sektöre bir destek daha vermek istedik. Ekonomimizde istikrarın sağlanması için firmaların yapmış olduğu bu kampanyada bizde elimizi taşın altına koyarak %20’lik bir indirimle üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmeye çalıştık. İstikrarlı ekonomimize bir destek vermek istedik. Bu kampanyalarla ekonominin dinamosu olan inşaat sektörü daha da canlanacaktır. Bundan sonrada daha güçlü bir ekonomi daha güçlü bir Türkiye için üzerimize düşeni yapacağız.

 

 

 


Paylaş:

Haberler


En Çok Aranan Projeler






Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Barselona’da 1900 – 1914 yılları arasında yapılmış gayrimenkul geliştirme projesi: PARK GÜELL

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

2018-05-21 20:11