GNYAPI 7. Usta Konferansında Yalıtım Ustalarını Bir Araya Getirdi

GNYAPI 7. Usta Konferansında Yalıtım Ustalarını Bir Araya Getirdi

Konut yöneticilerini sektör liderleri ile buluşturan tek platform olma özelliğine sahip Konut Yöneticileri “Mantolama” Konferansları'nın ev sahibi GNYAPI, edindiği bu misyonla sadece tüketicileri değil yalıtım ustalarını da bilgilendirmeye devam ediyor. Sektördeki yenilikler, tüketici beklentileri, iş sağlığı ve güvenliği konularında bilinçlendirmek için 7 yıldır usta konferansları düzenliyor.

Mantolama sektörünün en önemli aşaması olan uygulama alanında sektöre getirdiği kurumsal ve yenilikçi  çözümlerle   lider uygulayıcı marka sıfatı taşıyan GNYAPI, 7. Usta Konferansı'nı 27 Şubat Salı günü The Green Park Hotel Bostancı'da gerçekleştirdi.

Beklentiler, hizmet kalite standartları ve doğru mantolama teknikleri ile ilgili yalıtım ustalarını aydınlatan GNYAPI Yönetim Kurulu Başkanı A. Bülent Güney, usta konferanslarının asıl amacının yüksek hizmet kalitesi ve can  güvenliğinin   korunabilmesi  olduğunu dile getirdi. GNYAPI bünyesi altında çalışan ustalara ısı yalıtımı uygulamalarında tüketicilerin beklentilerine değinen Güney, sektörde yaşanan yenilikler hakkında da bilgi verdi.

Gerçekleştirilen mantolama uygulamalarından en yüksek verimi alabilmek için dikkat edilmesi gereken noktalar ile ilgili aktarımların yapıldığı gecede,  2017 yılında başarı göstermiş en iyi 10 GNYAPI Yalıtım Ustası da ödüllendirildi. Ödüllendirilen ustalar, GNYAPI marka politikasının önemli unsurları arasında olan iş güvenlik kurallarına uyum, uygulama sonrası kalite, uygulamanın tamamlanma sürati ve ustanın çevresi ile olan iletişimi gibi kriterlerin göz önünde bulundurulduğu bir sistemle değerlendirildi.


Paylaş:

Yapı ve Sektörel Haberler


En Çok Aranan Projeler


Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Gayrimenkul Projelerinde Suyun Tasarruflu Kullanılması Neden Çok Önemli?

Osman Cihad Esen

Alternatif Yatırım Güneş Enerji Santrali

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

2018-03-19 05:30