Yooistanbul Ve Selenium Retro, Tesis Yönetiminde Se Club’ı Tercih Etti

Yooistanbul Ve Selenium Retro, Tesis Yönetiminde Se Club’ı Tercih Etti

Yeni yılla birlikte Ataköy’deki Selenium Retro ile Ortaköy’deki Yooİstanbul projeleri, SE Club’ın müşteri portföyüne eklendi. Böylelikle SE Club’ın hizmet verdiği proje sayısı 9 oldu.

Gayrimenkul sektöründe 50 yıllık deneyimin adresi Aşçıoğlu’nun 2008 yılından bu yana profesyonel rezidans ve tesis yönetimi hizmetleri sunan markası SE Club’ın müşteri portföyü büyüyor.  

Hizmet verdiği projelerin yatırım değerini artıran ve kişiye özel hizmetlerle kaliteli bir yaşam sunan SE Club’ın müşteri portföyünde Selenium Twins, Selenium Ataköy, Selenium Plaza, Selenium Retro, Selenium Panorama, Selenium City, Elysium Art Bomonti,  Capital Tower ve Yooİstanbul bulunuyor.

Kaliteli yaşam ilkesiyle kişiye özel hizmetler

Alanında öncü olan SE Club, kurulduğu tarihten bu yana rezidans yönetimi & tesis yönetimi, gayrimenkul danışmanlığı, yönetim danışmanlığı ve özel hizmetler veriyor.

Rezidans & Tesis Yönetimi kapsamında resepsiyon hizmeti, ortak alan temizlik, ortak alan güvenlik, ortak alan ve daire içi teknik servis, SPA & Wellness, fitness hizmetleri, bistro hizmetleri, vale servisi, peyzaj hizmetleri veriliyor. Gayrimenkul Danışmanlığı çerçevesinde kiralama & satış hizmetleri ile ön değerlendirme & işletme danışmanlığı hizmetleri sunuluyor.

Yönetim Danışmanlığı sunan SE Club, bu kapsamda genel yönetim hizmetleri, kat mülkiyeti kanunu danışmanlığı, yönetim planı danışmanlığı, hizmet ve bakım şirketleri sözleşme yönetimi, yönetime ilişkin hukuki danışmanlık ve icra işlemleri ile insan kaynakları yönetimi hizmetleri veriyor.

İhtiyaçlar çerçevesinde SE Club, özel güvenlik, nakliye, özel gün veya davet organizasyonu, araç kiralama ya da VIP transfer, kuru temizleme ve hatta bebek bakıcısı gibi kişiye


Paylaş:

Yapı ve Sektörel HaberlerEmlak Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Sürdürülebilirlik ve Gayrimenkul Geliştirme İlişkisi

Osman Cihad Esen

Isı Yalıtımıyla Enerji Tasarrufu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Kat karşılığı inşaat sözleşmelerinde dikkat edilmesi gereken hususlar

Av.Cihat Demirbağ

Kentsel Dönüşümde 2016 Kira Yardım Miktari Arttı

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

2018-01-24 03:31